Іванофранківці проти встановлення мангалів під час різдвяного ярмарку

Іванофранківці проти встановлення різного роду мангалів під час різдвяного ярмарку, саме з такою петицією мешканці звернулися до влади Івано-Франківська.

“Ще один рік поспіль влада організовує на Вічевому майдані різдвяний ярмарок. Та на практиці ми отримуємо ярмарок, до якого адекватна людина не наблизиться ближче, ніж на 100 м, який пахне недопитим алкоголем, димом і з величезними купами сміття. Все це викликано великою кількістю “недалеких” туристів з різних районів міста та області, що весело проводять час на площі з кухлем пива, наливки, настоянки чи ще чогось. Весь цей веселий сміх, крик супроводжується поїданням свіжоприготовленої (на грилі, мангалі) різного роду смакоти. Для такого роду проведення вільного часу існують спеціальні заклади, але аж ніяк це не має виходити на головну площу “європейського” міста. Пропонується заборонити продавати алкоголь та встановлювати мангали на різдвяному ярмарку”, – йдеться в описі до петиції.

2AAayPA9sfg

 

Петиція була опубліковна 3 грудня і вже зібрала 21 мешканець Івано-Франківська з необхідних 250 підписався під цим зверненням.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!