Кабмін скасував податок на благодійну допомогу учасникам АТО

Раніше сума неоподатковуваної допомоги не перевищувала півтора неоподатковуваних податком мінімуми.

Кабінет міністрів України скасував стягнення прибуткового податку з благодійної допомоги учасникам АТО і членам їх сімей, а також істотно розширив перелік товарів і послуг, які можуть бути визнаними благодійною допомогою і, таким чином, не спричинять необхідності сплачувати податок на доходи фізосіб. Про це йдеться в урядовій постанові №112. Повідомляє УНІАН.

 “Кабмін скасував податок на доходи фізосіб з благодійною допомогою і зняв обмеження з сум та вартості благодійної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей”, – йдеться в пояснювальній записці до постанови.

 Як наголошується в записці, раніше сума неоподатковуваної допомоги не перевищувала півтора неоподатковуваних податком мінімумів.

 Тепер, за рішенням уряду, благодійною допомогою визнаються продукти харчування, текстиль, включаючи нитки і тканини, спальне приладдя, одяг, включно зі шкарпетками, колготками і головними уборами, шкільне приладдя, включно із зошитами і папером, предмети гігієни, включаючи мило, фотохімікати, покришки та шини, пластмасова і керамічний посуд, послуги з тимчасового розміщення громадян, включаючи розміщення в спальних вагонах і транспортних засобах, послуги їдалень, телекомунікаційні послуги, допоміжне озброєння, включаючи тепловізори, обладнання для пошуку вибухівки, ліхтарі, каски та бронежилети.

Нагадаємо, Війна не топиться у чарці.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!