Калушанка готова позмагатися за корону «Miss Travel Ukraine»

23-річна калушанка Вікторія Куришко бере участь у відбірковому турі конкурсу «Miss Travel Ukraine».

Гасло дівчини — “Сміливі завжди мають щастя!”, інформують “Вікна”.

Вікторія Куришко любить подорожувати, і це не дивно, адже працює в одній із туристичних  фірм Калуша. На сайті конкурсу дівчина пише:

“Щаслива займатись справою, яка дозволяє розвиватись, подорожувати, а головне – дарувати емоції людям. Туризм — це не робота, це стиль життя. І пам’ятаємо: відкриваючи світ, ми відкриваємо себе!”.

Основною місією конкурсу «Miss Travel Ukraine» є розвиток туризму в Україні та визнання краси жінок, які працюють у туристичній сфері.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, дівчата повинні працювати в туристичній сфері, авіакомпанії або на підприємствах готельного комплексу не менше шести місяців станом на 5 березня 2018 року.

З цього часу учасниці реєструються і заповнюють профілі на сайті конкурсу. Голосування розпочалося з 19 березня і триватиме до 2 квітня.

20 дівчат стануть учасницями фіналу, який відбудеться в травні, по традиції — за кордоном. Фіналістками стануть 15 учасниць, профілі яких отримають найбільшу кількість голосів у результаті відкритого голосування на сайті конкурсу, одна учасниця, профіль, якої назбирає найбільшу кількість репостів у Facebook, та четверо учасниць — вибір почесного журі.

Кожну з фіналісток чекає звання Miss і подарунки, але тільки одна стане володаркою головного призу — корони Miss Travel Ukraine-2018 і 5000 доларів, обіцяють організатори.

Читайте також: Юна коломиянка отримала Гран-прі Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Кришталева зірка»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!