Калушани обурились через дискотеку в день похорону загиблого атовця

У Калуші розважальний заклад знехтував жалобою за бійцем АТО.

Про це повідомив голова Громадської спілки “Громадське об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на Сході України імені Романа Шухевича” Олександр Соколовський, пишуть “Вікна”.

Олександр Соколовський різко розкритикував у соцмережі керівництво “Вінтажу”, де 8 березня — в день поховання загиблого на Донбасі військового Богдана Гавриліва — о 22.00 розпочали дискотеку:

“Про людську черствість та байдужість. Згідно з розпорядженням Калуського міського голови, голови районної ради та голови РДА 08 березня офіційно продовжилась жалоба за загиблим в ООС 19-ти річним калушанином Гаврилівим Богданом, його в цей день придавали землі.

Жалоба була у серцях усіх свідомих людей. Незважаючи на прохання перенести всі музично-розважальні заходи на 09 березня, керівництво “Вінтажа +” знехтувало цим проханням та вже о 22-00 год. розпочали розважальну дискотеку по святкуванню 08 березня. Всіх грошей не заробите, а людьми треба залишатися завжди, бо цей 19- ти річний хлопчина ціною власного життя дарував нам над нашими головами мирне небо.

І наш обов’язок цей героїчний вчинок цінувати і не забувати ніколи, але в деяких осіб виявляється дуже коротка пам’ять. Вони своїми діями ганьблять пам’ять нашого Героя, для них війна не в Україні, а десь далеко в іншій державі. Хотілось би, щоб пролита кров тисячі наших захисників була недаремною…”.

Згідно з розпорядженням міського голови Ігоря Матвійчука 5-7 березня були оголошені в Калуші днями жалоби. Згодом жалоба була продовжена на 8 березня, оскільки саме цього дня місто проводжало в останню дорогу бійця 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Богдана Гавриліва.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!