Калуський плавець здобув “срібло” чемпіонату України

Упродовж чотирьох днів, з 5 по 8 лютого, в Харкові проводився зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків, у якому брали участь понад 350 спортсменів з 22-ох областей нашої держави та міста Києва.

Збірну команду Івано-Франківської області представляли на цих змаганнях 12 плавців (сім дівчат та п’ять хлопців), із яких троє вихованців тренера дитячо-юнацької спортивної школи “Сокіл” Катерини Долаврук, а саме: Аня Копильців, Станіслав Ільчук та Віталій Лаврик, інформує “Нафтохімік-Калуш”.

Саме 13-річний Віталій, учень 8 класу Калуського ліцею №10, досяг найбільшого успіху серед юних прикарпатських плавців. Він посів друге місце на дистанції 100 м брасом, вперше здобувши медаль чемпіонату України з плавання. До цього успіху Віталій Лаврик був неодноразовим переможцем обласних змагань, міжобласних та міжнародних турнірів.

Високих результатів у плаванні юнак досяг завдяки наполегливим тренуванням, які він розпочав із шестирічного віку в басейні “Посейдон” під керівництвом тренера Ірини Ніневської. Останні два роки спортсмена тренує Катерина Долаврук.

Юний калушанин планує і надалі підкорювати нові спортивні вершини, не забуваючи про навчання в школі, та обов’язково стати чемпіоном України.

Зверніть увагу! Мамі та дітям із Калущини, які постраждали від вибуху котла, потрібна допомога.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!