Карантин у Коломийській ОТГ: закривають все окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС

У Коломийській ОТГ з 17 березня вводять додаткові заходи запобігання поширення пандемії COVID19.

Зокрема, у Коломиї вирішили заборонити роботу закладів громадського харчування, сфери послуг, спортивних та розважальних закладів, об’єктів торгівлі, розміщених на території Коломийської ОТГ, окрім продуктових маркетів, аптек та АЗС.

Про це повідомляють на сторінці міської ради.

Керівникам продовольчих магазинів, АЗС та аптек постановили запровадити обслуговування клієнтів із розрахунку 6м кВ на особу, забезпечивши дотримання дистанції у черзі. Також рекомендується продовжити час роботи цих закладів для зменшення одночасного відвідування.

Керівники установ та закладів, які працюють, мають дотримуватись санітарно-епідеміологічних норм. Також у Калуші вирішили виділити з резервного фонду 195 тисяч на закупівлю засобів особистого захисту, противірусних препаратів та антибіотиків.

Установи та організації, розміщені на території Коломийської ОТГ, не залежно від форм власності мають припинити прийом громадян і проводити консультації з мешканцями міста виключно телефоном або через Інтернет. 

Настоятелі церков мають припинити масові публічні відправи.

У зв’язку із закриттям низки закладів на території Коломийської ОТГ перевізникам до 19 березня потрібно надати пропозиції щодо коригування графіків перевезень.

Керівники аптечних закладів мають забезпечити наявність антисептичних засобів, засобів особистого захисту і не допустити ріст цін на медикаменти.

Комунальне підприємство “Коломияводоканал” повинне посилити охорону та контроль за якістю води.

Нагадаємо, нещодавно в Україні зафіксували першу смерть через коронавірус. Також у поліклініках Франківська через карантин ввели обмежувальні заходи.

А з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади в Україні закрили на карантин. Крім того в Івано-Франківську закрили всі кафе, ресторани і торгові центри.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!