“Карпатнафтохіміку” загрожує закриття: калуські депутати звернулися за допомогою до президента та Верховної Ради

13 лютого відбулася позачергова сесія Калуської міської ради, на якій прийняли звернення до президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова та міністра інфраструктури Владислава Криклія. Про це повідомляє газета “Нафтохімік-Калуш”.

У зверненні, зокрема, зазначалося, що Калуська мiська рада стурбована ситуацією, яка складається у товаристві з обмеженою відповідальністю «КАРПАТНАФТОХІМ» i можливою зупинкою пiдприємства, на якому зараз працюють 2792 працiвникiв:

“Це пiдприємство є одним з найбiльших платникiв податків в Iвано-Франківськiй областi та в м. Калушi, тому припинення виробничої дiяльностi матиме негативний вплив на бюджети всiх рiвнiв Iвано-Франкiвської областi, ринок праці, та призведе до соцiально-економічного вибуху в регiонi. Така ситуацiя склалася в зв’язку з неконкурентним середовищем для вiтчизняного виробника, спричиненого рiзким зростанням обсягiв імпорту в Україну та демпiнговими цiнами на соду каустичну, поліетилен та полiвiнiлхлорид i високим тарифом на залiзничнi перевезення”, – йдеться у зверненні.

Беручи до уваги все вищесказане, калуські депутати попросили вжити вiдповiдних заходiв для захисту вiтчизняного товаровиробника i пiдтримали наступні заяви та клопотання поданi ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»:

– заяву про порушення та проведення спецiального розслiдування щодо iмпорту в Україну соди каустичної незалежно вiд країни походження та експорту;

– заяву про порушення та проведення спецiального розслiдування щодо iмпорту в Україну полiетилену та полівінілхлориду незалежно вiл країни походження та експорту;

– клопотання щодо зниження регульованих тарифiв на залiзничнi перевезення.

Калуські депутати також зазначили, що вони переконані, що президент України та Кабiнет Мiнiстрiв України втрутяться в цю ситуацiю i стануть на захист iнтересiв громади та вiтчизняного товаровиробника.

Звернення підтримали усі 33 депутати, що були присутні на засіданні позачергової сесії Калуської міськради.

Читайте також: у Калуші викрили нарколабораторію, у якій виготовляли 40% чорного ринку психотропів (ФОТО).

Фото – Нафтохімік-Калуш
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!