Клімат можна взяти з собою

Неможливо переоцінити популярність складних багатофункціональних спліт систем кондиціонування, які сьогодні, крім традиційних функцій охолодження повітря, здатні контролювати вологість повітря, фільтрувати і знезаражувати його і навіть нагрівати повітря в приміщенні. Тут https://vencon.ua/catalog/kondicionery-split-sistemy/cooper-hunter, бажаючі можуть ознайомитися з повним списком функцій сучасних спліт-систем відомого виробника. Але не варто забувати про те, що купівля і встановлення такої кліматичної техніки затратна по бюджету, враховуючи особливості конструкції і необхідність спеціального монтажу, кваліфікованим персоналом.

Саме тому кожен виробник кондиціонерів, в своєму асортименті, при переважній більшості спліт-систем, знаходить місце для декількох моделей мобільних або підлогових кондиціонерів, альтернативі традиційним системам охолодження повітря в приміщенні.

Мобільні кондиціонери

Переносний або мобільний кондиціонер сьогодні стає затребуваним товаром для людей, які часто подорожують, виїжджають у відрядження, або на приміські дачі. Пристрій невеликого розміру, тому без зусиль поміщається в сумці або валізі, до того ж швидко і легко готується до експлуатації. Для цього достатньо взяти прилад, включити шнур в розетку і вивести спеціальну трубку назовні приміщення.

Прилади представляють собою моноблок, який можна переміщати всередині кімнати, ця кліматична техніка прекрасно рятує від спеки і вентилює приміщення, з її допомогою можна не тільки ховатися від спеки, а й провітрювати кімнату. Моделі мобільних кондиціонерів естетичні на вигляд і зручні в експлуатації, конструкція забезпечує надходження повітря так, щоб протяги не викликали дискомфорту.

Переваги мобільних кондиціонерів

Невисока вартість виробів, можливість транспортування, як між кімнатами, так і на великі відстані, простота експлуатації, не вимагає додаткових монтажних робіт – щоб охолодити житло, потрібно просто дістати з упаковки кондиціонер і включити його в електричну мережу. Ці фактори призводять до того, що моделі мобільних кондиціонерів користуються стабільним попитом.

Аналогічно до багатофункціональних спліт-систем, сучасні мобільні кондиціонери оснащені додатковими функціями управління і можливостями фільтрації, зволоження і осушення, вентиляції повітря в приміщенні.

Недоліки мобільних кондиціонерів

При очевидних перевагах є істотні недоліки використання мобільних пристроїв. Дані пристрої не застосовуються в якості повноцінної системи для підтримки мікроклімату в приміщенні. Вони малопотужні і не призначені для великих приміщень, не можуть нагрівати повітря в приміщенні.

З огляду на те, що в одному корпусі знаходиться компресор і вентилятор, прилад досить галасливий, це може заважати, тим хто знаходиться в приміщенні. Єдиним виходом в цьому випадку є перенесення пристрою.

Вартість мобільних кондиціонерів

Ціни на дані пристрої значно нижче, ніж на звичайні кондиціонери. Також зрозуміло, їх вартість буде залежати від пори року. У спеку ціна збільшується, а взимку – знижується.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!