«Колискова війні»: Грузія поділилася своїми страхами та надіями з іванофранківцями

«Скажіть їй, що завжди треба мити ручки», «Скажіть їй, щоб прикладала до ран подорожник, це допоможе», «Скажіть їй відкривати двері усім», «Скажіть їй, щоб приймала чужинців», «Скажіть їй, що для того, аби розпочати війну, не потрібна причина», «Скажіть їй, що відтепер вона може малювати на асфальті кольоровою крейдою».

«Колискова війні» – це голоси реальних дітей. Ці діти пережили досвід збройного конфлікту і діляться своїми страхами і сподіваннями.

5 травня в Івано-Франківську у рамках фестивалю «Карпатський простір» відбувся показ вистави Тбіліського державного драматичного театру імені Сандро Ахметелі (Тбілісі, Грузія) «Колискова війні».

У виставі режисер Іраклі Гогія виносить на сцену біль та страждання. Адже Грузія пережила збоку Росії таку ж агресію, яку переживає зараз Україна на сході. Відтак вистава дуже близька українському глядачеві.

Можливо не дарма у «Колисковій війни» звучить відома українська колискова.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, 4 травня відбувся показ вистави «Сім’я Тотів». Це продукція одразу двох театрів: Національного угорського театру (м. Будепешт) та Закарпатського обласного угорського драмтеатру (м. Берегово). Вчора, 4 травня, іванофранківці мали можливість побачити її у рамках фестивалю «Карпатський простір».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!