Комерційна нерухомість в Івано-Франківську

Успіх підприємницької діяльності залежить, насамперед, від приміщення, де буде розвиватися бізнес. Тому при купівлі комерційного майна важливо продумати кожен нюанс: місце розташування, пішохідна зона, інфраструктура, якісний ремонт і комунікації. Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» розповів, чому варто обирати комерцію у новобудові.

Найбільшу популярність в Івано-Франківську мають офісні та торговельні заклади.

Офісне приміщення – це обличчя компанії, показник її успіху та процвітання. Також від якості офісу залежить продуктивність роботи спеціалістів і, як наслідок, темпи зростання бізнесу.

Ринок торговельної нерухомості різноманітний. Для сучасних житлових комплексів актуальні та затребувані приміщення під гастрозаклади (кафе, паб, ресторан, піцерія, кав’ярня), супермаркети, аптеки, фітнес-центри.

Приміщення для ресторану краще обирати в елітних комплексах, які за рівнем якості та комфорту відповідатимуть високому статусу закладу. Тут інвестор отримує престижну нерухомість з найкращим обслуговуванням, чітку аудиторію потенційних клієнтів. Усі інші заклади громадського харчування мають успіх у житлових комплексах, де цільова аудиторія з середньостатистичним доходом.

Важливим елементом інфраструктури сучасного ЖК є фітнес-центри. Мода на здоровий спосіб життя підкорила франківців за останніх кілька років, і ця тенденція тільки набирає обертів. Тому багато мешканців ЖК прагнуть бачити на своїй території спорткомплекс, де можна потренуватися, не витрачаючи час на поїздки у фітнес-клуби в інший кінець міста.

Великий попит у сучасних комплексах є на аптеки, приватні лабораторії, стоматологічні кабінети тощо. Медичні заклади на території ЖК стали незамінною частиною інфраструктури, допомагають швидко вирішити актуальні питання та суттєво зекономити час.
Отже, підприємець, який обирає комерційний об’єкт у новобудові, має більші шанси на процвітання, бо не витрачає зайвих коштів на капітальний ремонт, отримує платоспроможну цільову аудиторію мешканців ЖК, престижний зовнішній вигляд, що приваблює клієнтів. Від забудовника – отримує можливість розтермінування виплат.

Придбати якісне комерційне приміщення в Івано-Франківську можна у ЖК Manhattan, «Паркова алея», Comfort Parkмістечку «Соборне»; елітну комерційну нерухомість – у ЖК ParusRoyal Hall від будівельної компанії «Благо».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!