Конкурси та розваги: в Івано-Франківську для дітей та дорослих компанія “Рудь” влаштувала Свято Морозива

В Івано-Франківську вчора, 16 червня, компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») влаштувала Свято Морозива. На нього зійшлись сотні маленьких франківців із своїми батьками.

Тетяна Хомяк, координатор проєкту «Свято Морозива» та маркетолог компанії «Рудь» розповідає, що подібні заходи вони влаштовують вже п’ятнадцятий рік по всій Україні. Жінка наголошує, що цей соціальний проєкт, створений, щоб показати всю важливість родинного спілкування. Символічно святкувати цьогоріч розпочали з міста Слов’янськ Донецької області. Таким чином організатори наголошують, що кожна дитина заслуговує на  щасливе дитинство.

«Формат нашого заходу – родинна. Програма зроблена так, щоб і батьки, і діти брали участь у конкурсах. Все має бути згуртовано, по-родинному. Це дуже важливо. Ми також хочемо, щоб до свята долучались і бабусі з дідусями», – наголошує Тетяна Хомяк.

Крім всього, цьогоріч на святі з’явились нові атракціони, воркшопи та оновлена конкурсна програма. Організатори пояснюють, що вони постійно змінюють щось, аби маленьким шанувальникам з року в рік було цікаво. Так, додалось чимало водяних атракціонів, наприклад, рибалка чи водяні батли. Саме ці локації, за словами Хомяк, користуються великою популярністю через сонячну погоду.

Організували Свято Морозива так, щоб було цікаво кожному: окремо зроблені локації для хлопчиків, щоб ті показали свою спритність, окремо для дівчат, щоб ті робили зачіску, аквагрим чи подарунки. Є і бейбі-зона, куди батьки можуть прийти із дітками до трьох років і гратися разом.

«Конкурси у нас безпрограшні. Отримують подарунки всі: хтось, як переможці, а хтось, як учасники. Також на сцені ведучі постійно розігрують безкоштовне морозиво та інші призи» – наголошує Тетяна Хомяк.

З Івано-Франківська Свято Морозива поїде до Тернополя, Рівного, Новоград-Волинського, щоб поділитися своїми позитивними емоціями!

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!