Костюми, маски, ШВЛ: яке обладнання проти коронавірусу отримали лікарні Прикарпаття

Сьогодні, 17 березня, в Івано-Франківську відбулася нарада в.о. голови облдержадміністрації Віталія Федоріва з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади.

У зв’язку з карантинними заходами, вжитими в Івано-Франківську, нарада пройшла в дистаційному режимі. Основним питання, піднятим на ній, став саме коронавірус.

“Хочу звернути увагу, що в лікарнях області зараз є достатньо засобів, які мають протидіяти коронавірусу. На сьогодні у нас є костюми біозахисту – майже 500, і поставлять ще 300. Маски медичні є в наявності – 100 тисяч, респіраторів є 3200. Антисептиків є 6250 одиниць, апаратів штучної вентялиції легень (ШВЛ) – 110”, – сказав Віталій Федорів.

Він наголосив, що такого забезпечення медичних закладів наразі вистачає, але ведеться робота по закупівлі нового обладнання.

“Ми склали перелік першочергових засобів, які потрібно закупити для інфекційної лікарні, центру екстренної медичної допомоги та інших засобів. Але перш за все необхідно згуртуватися, спільно пережити цю ситуацію. А також – максимально обмежити перебування на вулиці”, – додав т.в.о голови ОДА.

Читайте також: Коронавірус. Як живе Івано-Франківськ у перший день карантину (фоторепортаж)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!