Культ особи: Олег Стебеляк

Культ особи

Олег Стебеляк цього року забрав свій диплом з університету, де навчався  комп’ютерної інженерії. Але став не програмістом, а почав подорожувати світом. У своїх 22 роки він відвідав уже доволі багато країн та міст, хоча свої мандри розпочав лише рік тому.

«Моя перша подорож розпочалася з Праги. Їхали разом із другом. Туди ми добиралися автобусом, було важко, адже їхати довелося аж 20 годин, а ще 9 годин – стояли на кордоні. Подорожувати почав тому, що завжди було цікаво глянути, як живуть інші люди в інших краях», – зауважує мандрівник.

Олег каже, що хотів також перевірити, чи можна, не володіючи іноземною мовою на достатньому рівні, спілкуватися з людьми в таких подорожах. Думав, що це не дуже реально. Але потім виявилося, що, навпаки, все просто.

«Придбати квитки можна заздалегідь, забронювати місце в готелі чи квартирі – також не проблема, для цього знання мови не потрібне. Звісно, загальні фрази ми знали, тобто спілкуватися із власником квартири ми могли, купити щось в магазині також. Але коли сам складаєш маршрут, плануєш, що подивитися в місті, потрібне мінімальне знання мови», – каже Олег.

Мандрівник розповідає, що подорожував також, користуючись послугами туристичних агентств. У такий спосіб він відвідав Австрію та столицю Угорщини – Будапешт. Ця екскурсія коштувала йому приблизно 100 євро. Та все ж він надає перевагу самостійним подорожам. Адже коли ти один, то вільно можеш ходити, куди заманеться, і знайомство з новим містом не обмежується тільки програмою, яку пропонує турагенція.

Бюджетну поїздку також знайти легко. Є спеціальні сайти, де завжди є гарячі путівки з великими знижками. Олег вважає, що не варто переплачувати, якщо можна заплатити невелику суму і насолодитися відпочинком.

«Наразі я встиг відвідати Австрію, Швецію, Угорщину, Чехію, Німеччину та Іспанію», – перераховує мандрівник.

Хлопець розповідає, що завжди подорожує з друзями, бо так веселіше. Каже, що хороша подорож залежить від того, з ким подорожуєш. Куди поїде далі – ще не знає. Але хотів би на море, наприклад, у Туреччину чи Єгипет.

Ріта БОДНАР

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!