Культ особи: Роман Прокопів

У цього 23-річного хлопчини завжди «все чьотко» або «все шикарно». Він себе налаштував, що так буде, і так воно й стається. Колись молодий дизайнер інтер’єрів разом зі своїм напарником робили проекти, сидячи в кав’ярнях, але хлопці запрограмували себе, що все-таки в них буде гарний офіс у самому центрі – так і сталося. Роман сказав собі, що знайде квартиру з панорамним виглядом на місто – так і сталося. Він визначив для себе, що поїде на чотири місяці у Київ повчитись стратегії розвитку своєї улюбленої справи, і все піде ще краще – так і сталось!

«І так працює з усім, – усміхається дизайнер. – Можна думати: «Лише б не дощ сьогодні», а можна сказати: «Сьогодні буде сонячна погода». Світ – це те, що ми про нього думаємо. Все у нашій голові».

Звісно, Роман не тільки загадує бажання – для їхнього здійснення хлопець щодня виконує титанічну роботу. Найперше, багато часу присвячує плануванню. Каже, це основа. До прикладу, його ранок формує 90% всього подальшого дня. Починається він з медитації, далі хлопець на самокаті їде в улюблену кав’ярню. Там у своєму щоденнику розписує план на день. Потім пише 10 цілей на 1-2 роки. Роман наголошує, що важливо їх писати кожного дня. Навіть якщо це буде одне й те ж. Такий цінний і дієвий ритуал він підгледів у відео американського підприємця, мотиваційного спікера Браяна Трейсі «Звички успішних людей». Далі юнак переглядає якесь надихаюче і корисне відео на ютуб-каналі «Бізнес молодість» або «Трансформатор»: «Там я бачу успішних людей, які думають про щось більше і щодня роблять певні кроки для цього». Аж тоді дизайнер їде у свій офіс. А увечері Роман записує аналіз пережитого дня, визначає, наскільки він був продуктивний. Юнак запевняє, що все це дійсно працює. Крім того, на початку кожного тижня він робить нотатки, де розписує плани у всіх сферах життя: здоров’я, сім’я, фінанси, духовність, бізнес.

Також свого часу юнак перечитав багато книг, які змінили його світогляд. Найпершою стала книга «Закони переможців» Бодо Шефера, яку йому дав почитати батько.

Дизайн-студія Романа і його нинішніх напарників працює вже кілька років і реалізувала багато проектів інтер’єру: і для житлових приміщень, і для барів та ресторанів Івано-Франківська й інших міст України. Також вони роблять проекти для інших країн.

А починалося все з того, що одного разу Роман, ще будучи студентом архітектурного факультету, зацікавився програмою, де можна проектувати дизайн інтер’єру. Заплатив гроші знайомому, аби той навчив, як з нею працювати. Сподобалося. До речі, потім саме той знайомий і став його напарником по бізнесу. Першою ластівкою у цій сфері для Романа стала пропозиція проектування велодоріжок по вулицях Галицька та Довженка. А далі якось само закрутилося. Тепер з Романом працює ціла команда таких же натхненних однодумців.

«От не знаю, чому так, але мені не все одно, як почуваються люди, які рухаються зі мною в ногу, – усміхається дизайнер. – Посприяти іншій людині, щоб у неї в житті все склалось якнайкраще – це те, що штовхає мене рухатися далі, ставити все вищу і вищу планку та досягати її. Я точно знаю, що мине рік-два і ми будемо робити проекти по всьому світу, і кожен буде отримувати таку кількість фінансів, що не потрібно буде думати про них. Що цінністю нашої компанії буде щось вище. Я вірю, що Україна – це дуже потужний майданчик для злету. І ще я знаю: якщо кожен вкладе невелику частину себе в те, щоб у державі стало краще – це змінить усе. І нікуди не треба буде їхати».

Наталя МОСТОВА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!