Культ особи: Єлизавета Агапова

Маленькій франківці Єлизаветі всього дев’ять років. Проте дівчина із задоволенням працює над собою, втілює мрії та хоче досягти успіху в майбутньому. Ліза не уявляє свого життя без музики. Вона вчиться вокалу, грі на скрипці та займається сольфеджіо. Крім цього, знаходить час ще й на вивчення англійської мови. «Не знаю, як все встигаю, та займаюсь цим, відколи пішла до школи», – каже дівчинка.

Із всіх захоплень Лізі найбільше до душі скрипка та вокал. Тому вона намагається брати участь у конкурсах, в яких тільки може. Якось маленька артистка поїхала на один із них і зайняла третє місце, отримавши навіть грошову винагороду. Була також на вокальному змаганні в Микуличині, де виборола перше місце. Крім того, постійно співає в школі на різноманітних святах та на заходах музичної школи.

Ліза розповідає, що часто перед виступами трапляються «надзвичайні ситуації». То зачіска не така, то сукня не підходить або просто щось раптом стається. Але завжди в останній момент усе виправляється, і вона впевнено йде на сцену.

Єлизавета пояснює, що вчитись їй доводиться багато. Кожен день розписаний. Але неділя у Лізи завжди вихідний. «Школи нема, скрипки нема, сольфеджіо нема – нічого нема», – сміється дитина. У вільний час вона з батьком ходить в караоке. Вдома теж має таку розвагу, тому й постійно співає.

До речі, музикою Ліза займається з шести років. Саме тоді вона почала займатися вокалом і скрипкою. «Нас прослуховували при вступі у музичну школу, я заспівала «Черемшину», – згадує юна артистка. Вона наголошує, що її захоплення їй ніхто не нав’язував, вона сама вирішила займатися музикою. «Якось у таборі був конкурс талантів. Там я співала «Тримай» Христини Соловій. Я вийшла на сцену і просто кайфувала. А всі мені аплодували і махали руками. Це було так круто», – розповідає дівчинка.

Улюблена співачка Лізи – Надія Дорофєєва. Подобається їй Надя, бо вона гарна і дуже енергійна. Серед улюблених пісень – «Дим», «Тролль», «На стиле» тощо. Останню Ліза і сама часто переспівує, проте на конкурсах здебільшого виконує українські народні пісні.

У майбутньому Єлизавета Агапова мріє стати відомою артисткою. Каже, що їй зовсім не страшно виступати. «Ну, в шість років коліна трошки трусилися, але потім я просто почала кайфувати від виступів», – зізнається вона.

Людмила Оленюк

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!