Квест „Місто-зірка” вулицями Івано-Франківська (д. Станиславова)

Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську реалізує міжнародний проект молодіжної європейської програми Erasmus+ „The voice of history”. У рамках даного проекту передбачено два основні завдання: 1) запис аудіокниг українською та польською мовами на основі спогадів Тадеуша Ольшанського „Колись у Станиславові”; 2) створення інтерактивного квесту про історію міста за допомогою QR-коду. Містами-партнерами цього проекту є Варшава (Республіка Польща) та Ковно (Литовська Республіка), де також готують цікаві аудіокниги та інтерактивні квести.

Ми створили новий туристичний маршрут по місту на основі історичних даних, та назвали його „Місто-зірка”. Екскурсія налічує майже 40 локацій по усьому місту. Особливістю є QR-коди, розташовані на/або біля будівель чи пам’ятників. Особа, зчитуючи код за допомогою мобільного телефону чи планшету, потрапить на інтернет-ресурс з історичною довідкою про об’єкт та шляхом до наступної локації, де також зможе прослухати або прочитати інформацію про дане місце. Інформацію буде подано трьома мовами: українською, польською та англійською.

„Такого типу маршрути вже існують у нашому місті, проте більшість поданих нами точок відрізняється. Створений маршрут охоплює не тільки історичну, центральну частину міста, але й околиці. На основі даного маршруту можна формувати будь-які траси проходу, створювати інтерактивні квести не тільки для туристів, але й для самих мешканців міста, студентів, учнів.” – говорить Мар’я Осідач, директор Центру польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську.

ЗАПРОШЕННЯ

Запрошуємо активних та допитливих іванофранківців взяти участь у краєзнавчо-пізнавальному квесті „Місто-зірка”. Історію міста цікаво знати всім, адже з любові до рідного краю починається повага до своєї країни та гордість за неї.

11 серпня 2018 року, об 11:00 год., на території Палацу Потоцьких розпочнеться дивовижне свято, яке поєднає знання та зусилля поколінь. А цікаві завдання і веселі ігри забезпечать дітям та дорослим позитивний настрій і гарні враження.

„Місто-зірка” – так називається новий інтерактивний туристичний маршрут. Його особливість – в QR-кодах, розміщених на будинках, або біля пам’ятників. Зчитуючи коди за допомогою планшетів або мобільних телефонів з вбудованим сканером, Ви потрапите на інтернет-ресурс з історичною довідкою про об’єкт, цікавими завданнями та шляхом до наступної локації.

В програмі:

  • інтерактивний квест вулицями міста за допомогою QR-кодів;
  • неймовірні враження та яскраві емоції;
  • рухливі ігри на свіжому повітрі;
  • цінні призи для переможців;
  • пікнік та розважальна програма.

До участі запрошуємо сім’ї, осіб від 6 до 60+ років. Максимальна кількість учасників в команді – 6 осіб.

Вимоги:

  • у команді має бути 2 дорослих;
  • наявність одного мобільного телефонну чи планшету з вбудованим сканером та підключенням до мережі Інтернет.

Ми підготували різноманітні локації, на яких команди зможуть проявити усі свої вміння, згуртованість та кмітливість. Саме ці умови гарантують справжнє задоволення від спільного відпочинку та відчуття повного сімейного єднання. Програма триватиме з 11:00 до 15:00 год.

Записи:

  • в офісі Центру, вул. Січових Стрільців, 56 (вівторок – субота, 11:00-19:00 год.);
  • за телефоном: +38(067) 197-17-96; +38(066) 800-20-93, або e-mail: [email protected]

Кількість місць обмежена!

Організатор: Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську.

За підтримки: Фундації „Вільні звуки”, Фундації Розвитку системи освіти, Програми Erasmus+, Івано-Франківської міської ради та Генерального консульства Республіки Польща у Львові. Квест відбувається у рамках проекту „The voice of history”, реалізованого з програми Erasmus+. Дія 2: Стратегічні партнерства.

Ми переконані, що створення цієї QR-екскурсії та квесту допоможе збільшити шанси туристів залишитись в нашому місті на довше, аби відвідати історичні і культурні об’єкти, а самі мешканці міста через промоцію ініціативи захочуть дізнатись більше про місто, в якому живуть.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!