Легкоатлет-ветеран з Франківська встановив три рекорди на чемпіонаті України

Нещодавно в місті Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів (осіб старше 30 років).

Про це йдеться на сторінці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Окрім того, туди з’їхалися майже 300 легкоатлетів із 20 областей України, в тому числі із Донецької та Луганської областей, а також міста Києва.

Спортсмени від 30 років і вище змагалися у різних видах легкої атлетики: біг, стрибки у висоту, у довжину та з жердиною, штовхання ядра, метання молота, списа, спортивна ходьба.

Івано-Франківську область представляли шість атлетів-ветеранів, кожен з яких змагався у декількох видах легкоатлетичної програми. До їх числа входять працівники ІФНТУНГ — старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту, бронзовий призер Чемпіонату світу серед ветеранів, чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон України Файчак Іван Ількович та головний інженер Іванов Володимир Іванович.

“У боротьбі члени збірної команди нашої області завоювали 16 призових місць у різних бігових та технічних видах програми”, – йдеться в повідомленні.

Чемпіонами та призерами стали представники університету – Іван Файчак, який встановив національні рекорди (80+) відразу в трьох дисциплінах: 60 м з/б (13,26), довжина (3.49) та висота (1.10) та Володимир Іванов, а також спортсмени з Прикарпаття – Василь Кричун, Володимир Василюк, Ігор Безгін, Марія Маковійчук та Тарас Помф’юк.

Попереду в нашого рекордсмена Івана Ільковича – Чемпіонат Європи серед ветеранів, що відбудеться через місяць у місті Брага (Португалія)“, – повідомляють в університеті. 

Нагадаємо: Майже 20 франківських спортсменів вибороли міжнародні нагороди минулого року

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!