До лікаря – без черг: у Франківську впровадять систему Medics

Сьогодні, 17 серпня, в Івано-Франківську відбулось офіційне підписання договору між представниками компанії MEDICS та керівниками медичних закладів за сприяння міської влади та міського голови щодо запуску системи MEDICS.

Управління інвестиційної політики та компанія MEDICS досягли домовленості щодо залучення гранту на суму 1 300 000 грн для спільного впровадження системи автоматизації медичних послуг у всіх медичних закладах первинної ланки міста терміном на 3 роки.

Сервіс ​дозволяє записатися на прийом онлайн, зберігати результати обстеження у електронній картці пацієнта, оцінювати лікаря, залишати відгуки про нього. Платформа вже працює у медичних закладах Хмельницького та запроваджується в інших містах України. Medics є офіційним партнером МОЗ в процесі запровадження e-health в Україні.

“Ця подія є унікальною для міста. В медицині завжди треба робити все в інтересах пацієнтів. Ми вивчали різні продукти, і деякі з них є дуже дорогими. А Медикс в наших умовах – найкраще. Все нове завжди лякає, але потрібно йти в ногу з часом”, – розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Систему впровадять у всіх медзакладах обласного центру. Головні лікарі підписали договори.

“Ми повинні бути прогресивними. Наша система дозволяє стати на шлях прогресу, оптимізувати роботу лікарень. Ми раді, що Івано-Франківськ – одне з перших міст, яке масово впроваджує нашу систему”, –  зазначив Дмитро Ливч, директор зі стратегії компанії MEDICS.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!