Львівський університет “відхрестився” від блондинки-доцента

Доцент Львівського національного університету імені І. Франка, яка порушила правила дорожнього руху за кермом Рorsche Cayennе, ображала поліцейських і погрожувала їм звільненням, повідомляє прес-служба патрульної поліції Львова.

На Західному об‘їзді Львова, 18 березня близько 15:00 патрульні помітили автомобіль Рorsche Cayennе, водій якого не увімкнула фару повороту та порушила правила дорожнього руху.

«Коли автомобіль зупинили, водій не хотіла визнавати свого порушення і почала ображати поліцейських. Вийшовши з авто жінка, хотіла піти до торгового центру,до якого приїхала», – зазначили в поліції.

Вона відмовлялася пред’явити поліцейським водійське посвідчення, після чого до образ приєднався чоловік, почав погрожувати поліцейським звільненням.

За інформацією чоловіка, він є юристом, а його дружина – доцентом ЛНУ імені Івана Франка.

У поясненні жінка написала, що патрульні мають упереджене ставлення до водіїв на дорогих авто.

Патрульні ж склали на жінку протокол за ч. 2 ст. 122 КУпАП «Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху». Жінка має сплатити 425 грн штрафу.

Керівник прес-служби ЛНУ імені Франка Тетяна Шемберко повідомила, що порушниця, яка представилась доцентом університету, не числиться серед професорсько-викладацького складу ЛНУ ім. Івана Франка. В університеті також обіцяють оприлюднити у понеділок офіційний лист з приводу цієї ситуації.

Як повідомляє zaxid.net, ця жінка була аспіранткою Львівського держуніверситету внітрішніх справ. У 2009 році вона захистила кандидатську дисертацію в ЛНУ ім. Івана Франка.

 

 

Нагадаємо, Скандальна франківська блондинка Дана Орленко просила поліцію видалити відео.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!