Магазини Калуша перевіряють, чи продають спиртне вночі

У Калуші міська рада прийняла рішення заборонити продаж пива (крім безалкогольного) алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Калуша.

Нещодавно в Калуші перевірили дотримання суб’єктами господарювання заборони продажу алкоголю в період з 22.00 до 08.00 години, повідомляють “Вікна”.

Перевірку здійснили представники управління економічного розвитку міста Калуської міської ради, управління житлово-комунального господарства, громадського формування «Калуська міська варта» за участю працівників Калуського відділу головного управління національної поліції України в Івано–Франківській області. Під час роботи було відвідано 3 підприємства роздрібної торгівлі: крамницю «Валентина» (вул. Коновальця, 2), магазин «Біла троянда» (вул. С.Стрільців, 34 б) та крамницю «Гурман» ( вул. Хмельницького, 55 а).

За виявлені порушення працівники Калуського відділу головного управління національної поліції України в Івано–Франківській області склали 1 протокол про адміністративне правопорушення.

Нагадаємо, Чи продають уночі алкоголь: у Калуші перевіряють магазини

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!