Мер Франківська хоче створити “етику працівника виконкому”

Сьогодні, 20 серпня, в Івано-Франківську відбувається нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

Під час доповіді Мирослава Федорківа, начальника управління комунальної політики, міський голова перервав його для розмови про етикет чиновника.

Я хотів би, щоб створили етикет працівника міськвиконкому. Якийсь документ, 10 чи 15 правил про правила поведінки, яким має бути чиновник“, – зауважив міський голова.

З`ясувалося, що так міський голова відреагував на висловлювання у соцмережі Мирослава Федорківа, начальника управління комунальної політики. Він неодноразово критикував владу, а минулого тижня він у коментарях спільноти “Комуналка” зауважив, що автори і замовники вводять людей в оману, адже ніяких велодоріжок на новому мості на Пасічну не передбачається.

“Велосмуги, про які брешуть автори і замовники проекту -це метрова частинка тротуару, вздовж якої ще будуть стояти електроопори, як на інших мостах міста. І закінчуватись цей тротуар буде сходами на дамбу з боку Надрічної”, – написав Федорків.

На своїй сторінці Руслан Марцінків написав, що це неприпустимо, коли керівник одного структурного підрозділу дозволяє  собі публічно критикувати інших.

“Всі питання та неточності завжди можна з’ясувати у робочому порядку. А не виносити на загальне обговорення в соціальних мережах”, – пише Марцінків.

До теми: “Не вірю, що люди на 20% почали менше пити», – Марцінків про зменшення податку від акцизу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!