Мер Франківська перевірив жіночу консультацію на Мазепи

12 березня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків в рамках щотижневого інспектування медичних закладів, відвідав Медичну консультацію №3, що на вул. Мазепи, 179

Через карантин тут ввели режим носіння масок та бахіл, а також рекомендують жінкам без гострої необхідності не йти в консультацію.

“Працюємо передусім із жінками, які потребують допомоги або невідкладної консультації, іншим рекомендуємо консультуватися телефоном. При потребі лікарі можуть провести консультації вдома, а загалом відвідування медзакладів центру без нагальної потреби намагаємось обмежувати”, – каже директор КНП “Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради” Сергій Стефанко

Він також підкреслив брак фінансування, адже на прийом одного пацієнта Національна служба здоров’я України передбачає фінансування у розмірі 49 гривень, у які має входити і заробітна плата лікареві, і медикаменти, і розхідні матеріали та миючі засоби, при тому, що один лише оглядовий гінекологічний набір у аптеці коштує 35 грн.

“У нас є розроблений пакет, кожна послуга має свою ціну, тож згідно з рішенням міськвиконкому уже 10 діб як ввели платні послуги, жінки з розумінням ставляться до такої необхідності”, – додає завідуюча жіночої консультації №3 Наталія Маклецова.

Вона пояснює, що консультація обслуговує 33 720 жінок. У них уже є новітній кольпоскоп, потужний та інформативний, яким вони активно користуються.

Міський голова зауважив, що із трьох жіночих консультацій, що обслуговують міське населення та мешканців обласної територіальної громади, приміщення на Мазепи порівняно відремонтоване.

“Продовжується ремонт лабораторії, є придбане нове обладнання. Будемо надалі працювати над тим, щоб жінки тут могли комфортно отримувати якісні консультації та, за потреби, лікуватися. Бачу, що Жіноча консультація №3 активно готується до медичної реформи, що стартує з 1 квітня». – прокоментував відвідини Руслан Марцінків.

До слова: У навчальних закладах Франківська ввели карантин на десять днів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!