Мешканець Коломийщини заплатив 136 тисяч гривень аліментів

Сьогодні, 10 квітня, в Івано-Франківську підбили підсумки результатів роботи органів державної виконавчої служби за перший квартал 2019 року.

Заступник начальника управління ДВС Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Іван Француз розповів, що за три місяці було виконано 5729 виконавчих документів на суму 31.3 мільйона гривень. Особлива увага при цьому приділялася питанню аліментів.

“За три місяці державні виконавці стягнули більше 17 мільйонів на користь 9690 дітей. Винесено 359 постанов про накладення штрафів на злісних неплатників аліментів. Також є 689 постанов про тимчасове обмеження боржників у правах на керування автомобілем, на виїзд за кордон, на володіння зброєю та на полювання”, – сказав Іван Француз.

Найбільшу суму аліментів, сплачених після візиту виконавців, зафіксували на Коломийщині. Чоловік, який кілька років не платив гроші своїй дитині, заплатив 136 тисяч гривень. На Тлумаччині “рекорд” склав 126 тисяч, на Калущині – 84 тисячі.

“Житель Коломийщини працював за кордоном на заробітках, при цьому більше трьох років нічого не платив своїй дитині. Ми обмежили його у праві виїзду, і поїхати знову він не зміг – довелось заплатити всю суму аліментів, плюс штраф у 20% від суми. І він все сплатив”, – навів деякі подробиці “рекорду” Іван Француз.

Крім того, 43 боржника були направлені для виконання суспільно корисних робіт. Спеціальні групи провели 18 рейдів по злісних неплатниках аліментів.

Читайте також: На Прикарпатті засудили чоловіка, який вісім років не платив аліменти

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!