Меценат Богдан Станіславський лідер симпатій по 84 окрузі

Відомий прикарпатський меценат та підприємець, депутат обласної ради Богдан Станіславський – лідер електоральних симпатій серед виборців 84 округу. Його програму підтримали б 32,6% голосів.

Зазначимо, що схожого результату слід очікувати й при прямому опитуванні, адже Богдан Станіславський чи не найшвидше розпочав парламентську кампанію, зібрав потужну команду та, фактично не зупиняв роботу, відколи був обраний депутатом обласної ради у 2015 році. Окремо слід виділити діяльність соціального кооперативу “Файні ябка”.

Крім того, Богдана Станіславського підтримує ряд відомих в окрузі людей: волонтери Іван Городецький та Василь Футерко, фракція “Об’єднання “Самопоміч” в Тисменицькій міській раді на чолі з Миколою Шіляком, відомі на Тлумаччині лікарі Оксана Кисилиця та Олексій Бойда.

Що ж до політичних партій, то перше місце фактично ділять між собою Європейська солідарність – 20,8% та Голос – 20,2%. Після них йде Слуга народу з 11%. Решту – менше 10%. Не визначилось – 23,4%.  Такі результати опубліковано на сторінці “Галицькі вісті”. Організатори опитування заявляють, що його пройшло понад восьмисот людей з різних районів округу.

 

 

 

 

На правах реклами

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!