МФК «Прикарпаття» вдома програв краматорському «Авангарду»

• Сьогодні, 3 серпня, ФК “Прикарпаття” зіграли другий домашній матч і вже третій матч у Першій лізі. Суперниками наших футболістів стала краматорська команда “Авангард”.

Нагадаємо, що перший домашній матч на стадіоні “Рух” “Прикарпаття” програло. Із рахунком 1:0 виграв одеський клуб “Балкани”.

Проте вже другу гру, яку франківські футболісти провели на виїзді у смт Петрове, виграли. Матч закінчився із рахунком 0:1. У першому таймі, на 42 хвилині гол забив Конкольняк.

На 18 хвилині сьогоднішнього матчу жовту карточку отримав гравець “Авангарду” Олексій Моісеєнко. А згодом жовту отримав франківський гравець Роман Бочко.

Також на другій доданій хвилині першого тайму жовту картку отримав наш футболіст Артур Комар. Після чого з штрафного у ворота “Прикарпаття” забив гол Олексій Лобов. Перший тайм закінчився із рахунком 1:0 у користь “Авангарду”. А на 52 хвилині Лобов отримав жовту карточку.

Другий тайм закінчився із тим самим рахунком. Тож “Прикарпаття” програло 1:0. Наступного разу франківці гратимуть у с. Ковалівка з ФК “Колос”.