Міськрада почала процедуру приєднання села з Надвірнянщини до Франківська

Сьогодні, 25 лютого, в Івано-Франківську розпочалось чергове засідання сесії міської ради.

На порядку денному в депутатів понад 40 питань. Одне з них – про надання згоди на добровільне приєднання Каміннецької сільської територіальної громади Надвірнянського району до Івано-Франківської міської територіальної громади.

Нагадаємо, що раніше це рішення вже підтримав виконавчий комітет. 

Голова села Камінне Андрій Федорович сказав, що у них були збори села і сесія, там і проголосували за приєднання. Мовляв, від них до міста 12 кілометрів і приблизно 90% людей працюють в Івано-Франківську.

«Ми створюємо одну громаду, одну родину. Так склалось, що ми рухаємось до Надвірної, в сторону гір», – прокоментував рішення міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Крім того, депутати проголосували за друге рішення щодо приєднання Чукалівки до Франківської ОТГ. Вперше за це депутати голосували ще у 2019 році.

Нагадаємо, що міська ОТГ була створена 9 жовтня. Тоді до міста приєдналися перші два села: Підлужжя та Черніїв. Згодом на сесії міськради до міста приєднались ще три села. Мова йде про Березівку, Підпечери та Колодіївку.
Також, франківська міськрада намагається приєднати Тисменичани до ОТГ.  Приєднуються до Івано-Франківська й Узин з Братківцями. Планує приєднатися до міста і село Грабовець Богородчанського району. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!