Міський голова Франківська пообіцяв не продовжувати «Ремкомбудінвест» оренду землі, – голова ОСББ

Сьогодні, 22 липня, до мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа прийшли представники будинкових комітетів та ОСББ вулиць Марійки Підгірянки та Відкритої, щоб він посприяв у питанні припинення оренди для будівельної фірми «Ремкомбудінвест» та передачі землі у власність громади.

Голова ОСББ Володимир Костянецький після розмови з міським головою, заявив, що Руслан Марцінків буде сприяти у тому, щоб оренду «Ремкомбудінвест» не продовжили.

“Ми сказали міському меру, що не хочемо, щоб оренду продовжили, тим більше, що є вагомі підстави. “Значить, не продовжимо”,-  дослівно сказав міський голова. Подивимось, які будуть дії”, – розповів голова ОСББ.

DSC_05941

До слова, 2 вересня, закінчується договір оренди «Ремкомбудінвест», а з ним і суборенди ПП “Санліт-Захід”, яке практично розпочало на прибудинковій території зведення багатоповерхового квартирного будинку. На місці зведення новобудови знаходяться вбиральні, комори та гаражі жителів будинків Марійки Підгірянки 25,  25 а, та Відкритої 25.

Варто нагадати, що на початку липня, цього року, представники мешканців будинків вже подавали в суд, з вимогою заборонити будь-які будівельні роботи на час суду. Але їм відмовили в позовній заяві, аргументуючи це тим, що ПП “Санліт-Захід” пообіцяв цього не робити.

Зокрема, Володимир Костянецький зазначив, що вони хочуть, щоб міська рада не просто не продовжила оренду, а конкретно відмовила в оренді. Оскільки «Ремкомбудінвест» має першочергове право на оренду. Це означає, що якщо дозвіл не буде надано, то за ним залишається право на оренду. “Так він (ред.- «Ремкомбудінвест») вже користався цим правом рік і вісім місяців”, – пояснив голова ОСББ.

Голова ОСББ та двох будинкових комітетів надіслали ряд звернень на ім’я міського голови Руслана Марцінківа, заступника міського голови Олексія Кайди та голові “земельної” комісії Володимиру Яблоню, з чіткою вимогою відмовити в оренді та надати земельну ділянку мешканцям будинків в обслуговування як прибудинкову територію. “Наші сараї, комори та вбиральні вже визнані двома судами як такі, які є. Але оформити право власності ми не можемо, бо земля в оренді”, – пояснив Володимир Костянецький.

Нагадаємо, майже рік мешканці вулиць Відкрита та Марійки Підгірянки, які виступили  проти будівництва багатоповерхівки у їхньому дворі, були відповідачами у суді.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!