Міський голова Коломиї заявив про тиск і пряму загрозу життю депутатів

На позачерговій сесії Коломийської міської ради депутати прийняли звернення до Генерального прокурора України, голови Служби безпеки України та голови Національної поліції України.

15.11.2018 року вчинено підпал автомобіля депутата Коломийської міської ради Сергія Лосюка, 04.01.2019 року вчинено знову підпал автомобіля депутата Коломийської міської ради Сергія Проскурняка. У ніч з 29.03.2019 року на 30.03.2019 року вкотре невідомими особами вчинено підпал автомобіля депутата Коломийської міської ради Любомира Бордуна, інформують “Вікна”.

З листопада 2014 року не встановлено винуватців підпалу майна депутата Коломийської міської ради Геннадія Романюка.

З огляду на активну громадську позицію, депутатську діяльність вищезгаданих депутатів, депутати розцінюють це як акт залякування, посягання на їх здоров’я, життя та конституційні права і свободи та перешкоджання діяльності депутата місцевої ради.

Оскільки це вже третій спалений автомобіль депутатів Коломийської міської ради за останніх шість місяців, то це говорить про те, що особи, які вчиняють ці кримінальні правопорушення, відчувають безкарність та безсильність правоохоронних органів, оскільки з жодного кримінального провадження не встановлено винних осіб та не направлено жодного обвинувального акту до суду, переконані депутати.

Депутати вимагають в очільників Генпрокуратури, СБУ та Національної поліції взяти під контроль розслідування кримінальних проваджень за фактом підпалу легкових автомобілів та майна депутатів Коломийської міської ради; вжити заходи для всебічного та повного у встановленні Законом строки розслідування цих кримінальних проваджень; забезпечити вчинення всіх необхідних оперативно-розшукових та слідчих дій, спрямованих на встановлення та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

“Ми довгий час сподівались на те, що переможе здоровий глузд, але банді закони не писані. А я не вмію боротися з бандитами їхніми методами. Тому звернувся до правоохоронців. Так далі тривати не може. Я вбачаю у цьому тиск на органи місцевого самоврядування і пряму загрозу життю обраних коломиянами депутатів, а відтак – небезпеку розгулу бандитизму у Коломиї”, – прокоментував ситуацію міський голова Коломиї Ігор Слюзар.

Останній такий випадок трапився нещодавно – це був підпал автомобіля Любомира Бордуна, депутата, начальника управління освіти.

“Немає сумнівів, що ці випадки пов’язані із громадською позицією постраждалих. Так само і нема сумнівів у тому, що це не припиниться само собою. Новоспечені авторитети уникають зустрічей зі мною. То мушу звернутися до них публічно: досить ховатися за партійними квитками, досить залякувати працівників виконавчого комітету, депутатів і членів їхніх сімей і пересічних коломиян. Я не дозволю перетворити Коломию на кримінальний центр. Пишіть скільки завгодно брехні щодо мене через фейкові сторінки, за дві каденції я звик до всього. Але ви перейшли всі розумні межі”, – додав Ігор Слюзар.

Нагадаємо, Поліцейські розшукують зловмисників, які в Коломиї підпалили автомобілі

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!