Місто без реклами: у Долині демонтували незаконні білборди

Вчора, 3 травня, у Долині відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

До порядку денного було внесено 19 питань. Із них два стосувалися надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. Для  розгляду цих питань на засідання виконкому були запрошені заявники. В матеріалах та проекті рішення зазначалося про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами (натяжні банери) на фасадах будинків міста.

З цього питання міський голова Володимир Гаразд висловив свою думку та загалом політику членів виконкому з приводу розміщення натяжних рекламних банерів на фасадах будівель. Він наголосив, що впродовж двох років виконкомом не надаються дозволи на такого типу рекламних конструкцій з єдиною метою зберегти чистими і акуратними фасади будинків, особливо тих, що після тепломодернізації приведені до належного і охайного вигляду.

“На території міста демонтовано практично всі біг-борди, що були встановлені без дозвільних документів. Ми не маємо упередженого ставлення до будь-кого, хто розміщує рекламу, ми прагнемо спільно і з розумінням віднестися до цієї проблеми”, – сказав мер Долини.

З цього питання також висловилися члени виконкому – вони намагалися пояснити заявникам, що гарна вивіска над торговим закладом буде привабливішою, ніж безліч рекламних банерів, без смаку наліплених на стінах.

“А оскільки місто в нас мале і практично всі його мешканці знають де і що продається, то ввічливе ставлення продавців і культурне обслуговування відвідувачів зробить більше реклами та сприятиме збільшенню прибутків цих торгових точок”, – додав Володимир Гаразд.

До теми: Чистота і законність: в Івано-Франківську поменшає реклами та вивісок

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!