Сьогодні, 19 січня, в Івано-Франківську відбулись громадські обговорення щодо створення об’єднаної громади.
На них прийшли представники міської влади і Центру розвитку місцевого самоврядування, жителі Івано-Франківська і приміських сіл.
“Я схвалюю це рішення і не бачу, чому б не домовитися з селами. Адже спільний розвиток територій буде вигідним для всіх – і для сіл, і для обласного центру. Результати цієї реформи позитивно вплинуть на рівень життя”, – розповів Руслан Панасюк, керівник обласного ЦРМС.
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків привітав всіх з Богоявленням та описав майбутнє об’єднаної громади.
“Місто повинно рости. Громади сіл повинні вирішити, з ким вони будуть в майбутньому. Тому ми почали процес громадських обговорень, пропонуємо громаді висловитись з приводу створення ОТГ. Місто – це в першу чергу можливості, це якісні послуги. Медицина, освіта, боротьба з надзвичайними ситуаціями – все це в Івано-Франківську на хорошому рівні”, – висловився Марцінків.
Читайте також: Райцентри Прикарпаття не поспішають створювати ОТГ
За його словами, в Івано-Франківську та в приміських селах наразі нараховується 256 тисяч людей, і є тенденція до зростання. Тож розширення є життєво важливим.
Міський голова назвав майбутнє створення Вовчинецької ОТГ тривожним і таким, яке відділить це село від Івано-Франківська. Він наголосив на тому, що заклади освіти в будь-якому випадку будуть збережені.
Сьогодні на порядку денному – обговорення можливості створення Івано-Франківської ОТГ, до якої увійдуть Івано-Франківськ, Тисмениця, а також села Вовчинець, Угорники, Микитинці, Хриплин, Угринів, Узин, Березівка, Добровляни, Загвіздя, Клузів, Колодіївка, Підлісся, Підлужжя, Підпечери, Посіч, Рибне, Черніїв, Чукалівка, Драгомирчани, Лисець, Старий Лисець та Радча. У залі зареєструвалося 145 людей.
Читайте продовження: Вовчинець на роздоріжжі – у Франківську бурхливо обговорюють майбутню ОТГ