Молода заступниця Авакова відповіла на образи українців

Нова заступниця очільника МВС Арсена Авакова, Анастасія Дєєва, не сприймає призначення як привілей. Вона вважає, що реакцію українців щодо її віку не варто брати до уваги, адже попереду у неї багато планів, і саме їх реалізацією молода чиновниця і виправдає сподівання керівництва МВС, передає «Преса України».

Як відомо, призначення на посаду молодої дівчини Анастасії Дєєвої українці сприйняли дивно. Одні пишаються, що країною поступово починають керувати молоді і амбітні люди, інші ж натомість називають Дєєву недостойною займати такий пост. При цьому деякі люди дозволяють собі нецензурні висловлювання на адресу чиновниці.

Сам ж Дєєва була готова до такого повороту, і впевнена, що це з часом мине.

«Я була до цього абсолютно готова. Мені шкода, що люди так реагують. Я не хочу створювати комусь якісь незручності, але я вже два роки працюю над реформуванням Міністерства внутрішніх прав», – повідомила Дєєва у коментарі журналістам одного із українських телеканалів.

Зазначимо, що нова заступниця Авакова також висловила впевненість у тому, що проекти, які запускає МВС, однозначно стануть потрібними Україні.

«Головне це проекти, які я запустила і які ще з нашою (імовірно йде мова про команду у МВС – ред.), командою запустимо. Я в них не сумніваюсь. І тому, мабуть, треба пережити цю реакцію українців», – зазначила заступниця міністра Авакова.

Анастасія Дєєва також заявила, що своє призначення не сприймає як привілей.

«Я вам розкажу про свої почуття абсолютно відверто. Щойно люди почнуть ставитися до посади, не як до місця, а почнуть ставитися як до функції, до важкої роботи. Державна служба – не просто якийсь привілей, а це позиція, на якій потрібно працювати, реалізовувати проекти. Тоді ми зрушимося з точки», – резюмувала Дєєва.

Публікацію на захист Деєвої також зробив відомий франківський активіст Віктор Загреба.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що очільник МВС Арсен Аваков призначив собі в заступники молоду миловидну дівчину Анастасію Дєєву, яка любить їздити на шопінг в європейські країни і раніше була помічницею народних депутатів від Партії регіонів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!