Молоді прикарпатці мають змогу взяти участь в конкурсі міні-грантів, для ідей щодо захисту довкілля

Активна молодь та ініціативні групи запрошуються до участі у Конкурсі міні-грантів «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку» для втілення ідей та ініціатив, які спрямовані на захист довкілля на локальному рівні та сприяють сталому розвитку громади, повідомляють в Управлінні інвестиційної політики.

Організаторами  конкурсу виступили Екоцентр та Дніпропетровське відділення НЕЦУ за підтримки німецької громадської організації «DRA e.V.». Вони ж візьмуть на себе фінансову та менторську допомогу в реалізації ідей.

Grants_for_UK_Businesses_685x320_1458808261_613x286.36496350365_3_0

Основними критеріями, якими мають послуговуватися учасники конкурсу є те, що їхні проекти та ідеї повинні вирішити актуальні екологічні проблеми на рівні громади і мають довготривалий ефект. Зокрема, вони повинні бути спрямовані на розвиток громадської регіональної екологічної активності в таких сферах як екологічна освіта, енергетика, боротьба зі зміною клімату та охорона природних ресурсів.

 Заявки приймаються від команд, наймолодшому часнику якої не менше 18 років, а найстаршому не більше 35.

Аплікаційна форма та форма Бюджету проекту знаходяться за посиланням тут.

Аплікаційна форма, Бюджет проекту та усі додатки мають бути надіслані в електронному вигляді на адресу [email protected] не пізніше 23:59 15 серпня 2016 року з позначкою в темі «Еко-ідея з назва населеного пункту».

Розмір гранту – гривневий еквівалент до 1000 €.

Результати відбору будуть оприлюднені щонайпізніше 24 серпня 2016 року. Максимальний термін реалізації проектів – 4 місяці. Проекти можуть стартувати з 1 вересня 2016 року, але мають бути завершені не пізніше 25 грудня 2016 р.

Нагадаємо, франківські молоді науковці-медики виграли європейський грант.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!