Моряк Андрій Ейдер після звільнення з російського полону освідчився своїй дівчині

Звільнений з полону 19-річний моряк Андрій Ейдер освідчився своїй дівчині.

Про те, як це відбувалось розповіла наречена Марина, пише ТСН.

“У планах було спочатку, що він зробить пропозицію одразу коли вийде з літака. Але я про це не знала, мене не було біля літака, я тоді ще не прилетіла. А прилетіла вже в госпіталь – і він вже зробив пропозицію там. Каже: “Будеш моєю дружиною?”. Я кажу: “Буду, куди я подінуся”, – розповіла Марина.

Матір Андрія каже, що сина не відмовляла одружуватись. Каже, син завжди був самостійним у своїх рішеннях, а Марина вже давно стала членом родини, бо зустрічаються вони вже три роки.

Найскладнішою операцією, каже мати, була купівля обручки – прохання придбати перстень Андрій передав через адвоката ще перебуваючи за ґратами, а допомагали у цьому рідні та волонтери.

З датою весілля Андрій та Марина ще не визначились. Попередньо думають одружитись наступного року.

Нагадаємо, що у суботу, 7 вересня, незаконно ув’язнені у Росії українці прилетіли до Києва. Близько 12 години літак Ан-148 з полоненими злетів з московського аеропорту. А вже близько 14 години вони прибули до столиці. Моряків, яких Росія захопила в полон у листопаді 2018, а також інших в’язнів Кремля зустрічали їхні родичі, активісти, журналісти та політики.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!