“Моє море” від Анни Гакман

Переможці визначаються щомісяця шляхом голосування на сайті газети «Галицький кореспондент» www.gk-press.if.ua. Переможець отримає сертифікат на друк фотографій від мережі фотомагазинів «Сако» на суму 250 грн.

Серед 12 переможців за підсумками інтернет-голосування буде визначено одного, який отримає головний приз від мережі фотомагазинів «Сако» – фотоапарат Nikon Coolpix L840 Black.

“Моє море” від Анни Гакман.

1.Це монетки, які ми кидаємо на прощання в море, щоб повернутися.  Після шторму можна назбирати на пляжі собі на морозиво ;)
Це монетки, які ми кидаємо на прощання в море, щоб повернутися.
Після шторму можна назбирати на пляжі собі на морозиво 😉

2

Дуже люблю море на заході сонця
Дуже люблю море на заході сонця

4

5

Мушу сказати правду - мушлю ми купили, але краб живий ;)
Мушу сказати правду – мушлю ми купили, але краб живий 😉
Здавалося б, нічого особливого, але цей "камінчик" , як і багато інших подібних на цьому пляжі, виникає після грози внаслідок удару блискавки. Мокрий пісок, пропускаючи через себе мільйони вольт електрики, сплавляється разом з ракушками і, можливо, живими організмами. А через тисячу років хтось знайде цей камінчик, розколить його і знову відкриє давно вимерший вид тварини.
Здавалося б, нічого особливого, але цей “камінчик”, як і багато інших подібних на цьому пляжі, виникає після грози внаслідок удару блискавки. Мокрий пісок, пропускаючи через себе мільйони вольт електрики, сплавляється разом з ракушками і, можливо, живими організмами. А через тисячу років хтось знайде цей камінчик, розколить його і знову відкриє давно вимерший вид тварини.
Світанок. Ще хвилину тому, на піску були мої сліди. Щодня, невтомно і безупинно море змиває "сліди" нашого перебування...
Світанок. Ще хвилину тому, на піску були мої сліди. Щодня, невтомно і безупинно море змиває “сліди” нашого перебування…

9

Пристань. Буджацький лиман, Одеська обл., Сергіївка (недалеко від Затоки)
Пристань. Буджацький лиман, Одеська обл., Сергіївка (недалеко від Затоки)

З іншими роботами можна ознайомитися на сайті у розділі: Наші проекти, фотоконкурс.

Як подати роботи на конкурс читайте тут.
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!