МОЗ допускає продовження карантину

Рішення щодо можливого продовження карантину прийматиметься в залежності від епідемічної ситуації в країнах Європи та на території України.

Заступник міністра охорони здоров’я головний санітарний лікар України Віктор  Ляшко на брифінгу розповів, що триватиме карантин з урахуванням епідемічної ситуації в сусідів, в країнах Європейського Союзу та на території України, інформує УП

Всі заходи сьогодні ми робимо з превентивною метою. Водночас ми не виключаємо введення заходів реагування у разі масового поширення захворюваності на території України”, – каже заступник. 

Він додає, що про можливість продовження карантину МОЗ буде виходити з позицією до КабінетуМіністрів ближче до дати завершення чинного терміну карантину.

Читайте також: Коронавірус. Як живе Івано-Франківськ у перший день карантину (фоторепортаж)

Нагадаємо, нещодавно в Україні зафіксували першу смерть через коронавірус. Також у поліклініках Франківська через карантин ввели обмежувальні заходи.

Згодом у першого хворого українця коронавірус не виявили – у нього негативний результат тесту.

Згодом у Києві виявили двох хворих на коронавірус. 

А з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади в Україні закрили на карантин.

Також, в Івано-Франківську  вирішили закрити всі кафе, ресторани і торгові центри.

Тим часом ВРУ ухвалила закон для запобігання коронавірусу: встановила штрафи та покарання за порушення карантину. Також уряд закриває пасажирське сполучення між містами. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!