My Awesome Ukraine: українці створили патріотичний ролик про країну

Івано-Франківськ, Львів, Київ, Донецьк і півострів Крим стали героями відеоролика My Awesome Ukraine. Молода команда, що займається виробництвом аудіо та відеозаписів в Україні та Польщі, створила відеоролик про українців My Awesome Ukraine.

Автори використовували кадри, зняті під час спортивних перемог, творчих виступів, мирного життя і антитерористичної операції. Відео з’явилося на YouTube в акаунті Styles Studio.
“Моя країна – це нескінченні простори прекрасних лісів, полів і долин. Моя країна це тисячі світових досягнень архітектури, мистецтва та спорту. Моя країна це волелюбні, скромні і терплячі люди, які шанують і продовжують вікові традиції. Моя країна це будинок для безлічі різних національностей, і я радий, що ця земля об’єднала нас з Вами. Моя країна, не дивлячись ні на що, простягається від берегів Криму через Схід і на Захід, і мої діти будуть знати це. Моя країна це не просто місце на карті, моя країна це дух, зігріваючий навіть за тисячі кілометрів від дому. Моя країна в кожному з нас не залежно від поглядів і, якщо ти читаєш зараз ці рядки, знай, моя країна це Ти і Я, моя країна – Україна “, – написали творці ролика.

Нагадаємо,  В Україні з’явився офіційний гімн АТО

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!