На Долинщині влаштували змагання з техніки пішохідного туризму

• З 19 по 21 вересня в селі Новоселиця Долинського району, в урочищі Підзамче відбулися чергові обласні змагання з техніки пішохідного туризму «Пам’яті ветеранів туризму». У заході взяли участь вісім команд.

Змагання складалися з двох залікових дистанцій: «Смуга перешкод. Зв’язки» та «Крос-похід», повідомляють у пресслужбі Долинської РДА.

Команда Долинської філії ОДЦТКУМ на дистанції «Крос-похід» виборола перше місце. На дистанції «Зв’язки» Бойчук Денис та Кравчук Любомир зайняли перше місце, друге – Верстюк Владислав та Верстюк Вікторія, а Темник Роман та Засухіна Ангеліна вибороли третє місце.

Цікавою несподіванкою для учасників змагань стало те, що вперше на обласному рівні проводився незаліковий вид «нічне орієнтування», де Засухіна Ангеліна зайняла перше місце, Верстюк Вікторія – друге місце серед дівчат, а Бойчук Денис виборов перше місце серед хлопців.

До теми: “Для 72 років я у формі”: як учитель фізкультури із Косова виховує чемпіонів.