На Франківщині провели Міжнародний водний форум

З 28 по 31 січня у місті Яремче відбувся Міжнародний водний форум, присвячений перспективам розвитку водної галузі.

Захід провели з метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості, поширення передового досвіду, удосконалення системи управління та регулювання у цій сфері, повідомляють у пресслужбі Івано-Франківської обласної райдержадміністрації.

Участь у роботі форуму взяли начальник управління житлово-комунального господарства департаменту розвитку громад та територій, заступник директора департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону України Віктор Токаренко, міський голова м. Івано-Франківська – Руслан Марцінків, народний депутат України Олег Симінський, в.о. голови Держводагенства України Михайло Хорєв, член НКРЕКП Ольга Бабій, член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, голова підкомітету з питань централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва тепла та теплопостачання – народний депутат України Євген Пивоваров, президент асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький, начальник Дністровського басейнового управління водних ресурсів Роман Михайлюк.

На форумі розглянули такі питання:

  • забезпечення якості надання послуг з водопостачання та водовідведення;
  • якість води в джерелах водопостачання;
  • нормативна база для забезпечення якісних послуг (Нормативно-цільові показники для забезпечення якості води, внесення змін до ДСанПіН 2.2.4-171-10);
  • відповідальність органів місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад за якість надання послуг;
  • ресурсо- та енергозбереження від теорії до практики.

Нагадаємо, прикарпатців попереджають про підйом рівнів води та сильний вітер.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!