На Франківщині розпочав роботу новий рибоохоронний патруль

Минуло трохи більше 2-х тижнів з моменту, коли 30 січня новий рибоохоронний патруль розпочав роботу на території  Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської та Харківської областей.

Рибоохоронний або рибний патруль – це новий персонал,  відібраний на основі відкритих кадрових конкурсів із залученням  громадськості, сучасне матеріально-технічне оснащення та нові підходи до роботи.  Рибоохоронний патруль було створено  замість ліквідованих органів рибоохорони, що були об’єктом численних нарікань збоку рибалок та підприємців галузі, пише Agroinform.

До рибного патруля Івано-Франківщини було відібрано 5 працівників, до патруля Тернопільщини 4 працівники, до Харківщини – 4 працівники, до Рівненщини – 2 працівники. З 16 по 20 січня вони проходили навчання та координацію по принципу рибоохоронного патруля Київщини на базі Управління Держрибагентства у Києві та Київській області.

Рибоохоронним патрулем Івано-Франківщині проведено 11 рейдів та задокумен¬товано 17 фактів порушення правил рибальства. Виявлено та вилучено 15 сітних знарядь лову, сумарна довжина понад 400 м та 2 знаряддя для багріння риби.

«Випробувальний термін патрульних складе до 6 місяців. За цей час вони зможуть проявити себе та показати реальні результати роботи: затримання порушників правил рибальства, ефективна охорона водних біоресурсів. Кандидати, що у роботі переслідуватимуть власні непрозорі інтереси – випробувальний термін не пройдуть  і будуть звільнені», –  повідомив голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Держрибагентство поставило собі за мету відібрати  у патруль  людей, вмотивованих у позитивних змінах в рибному господарстві, тому з першою хвилі кадрових  конкурсів в 4 управліннях заповнили лише  15 вакансій з 48. Найближчим часом буде оголошено додатковий конкурс.

rubnuj_patryl.640

Читайте також: муніципальна варта у Франківську боротиметься з безпритульними.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!