На Франківщині відкрили кримінальне провадження, щодо незаконної рубки лісів

Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що Національний парк “Гуцульщина” скаржиться на рейдерське захоплення території.

Сьогодні, 9 квітня, на офіційному порталі Міністерства екології та природних ресурсів України з’явилося повідомлення про те, що Косівський відділ поліції ГУНП в Івано-Франківській області, відкрив кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Підставою стали численні заяви НПП «Гуцульщина» щодо незаконної рубки дерев в межах природно-заповідних територій парку.

Зокрема, минулого тижня Міністерство екології та природних ресурсів України вкотре отримало від природного парку звернення про зафіксовані незаконні рубки працівниками ДП «Кутський лісгосп» на території наданій НПП в постійне користування. Варто відзначити, що в Міністерстві надали погодження на проведення позапланової перевірки ДП «Кутське лісове господарство» щодо дотримання останнім вимог природоохоронного законодавства на території НПП.

Заступник міністра екології та природних ресурсів Василь Полуйко, вкотре закликає правоохоронні органи розслідувати факти зухвалої поведінки представників ДП «Кутський лісгосп» і зупинити знищення природно-заповідних територій України.

Він також нагадав, що з 1 квітня 2019 року почався «сезон тиші», відповідно до якого в лісах та на об’єктах благоустрою заборонено будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою.

Читайте також: Як вирубують на продаж ліси Прикарпаття

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!