На Городенківщині чоловік кинувся з ножем на знайомого, бо хотів привернути до себе увагу

Городенківський районний суд виніс вирок чоловікові, який кинувся на конфліктуючих з ножем, аби привернути до себе увагу.

До обвинуваченого у гості прийшло троє друзів, вони присіли за столик на подвір’ї, де розпивали алкоголь.  Ввечері, близько 17:00, під час застілля між гостями раптово виник конфлікт. Словесна суперечка між двома людьми згодом переросла в конфлікт та шарпанину. Господар, який знаходився неподалік і чистив рибу, побачив суперечку і вирішив втрутитись в конфлікт з метою його припинення.

Розбороняти знайомих, обвинувачений йшов, тримаючи у правій руці кухонного ножа. Він наблизився до конфліктуючих, однак ті не звертали на нього увагу, а продовжували між собою конфліктувати. Обурившись тим, що на нього не звертають увагу і усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій чоловік умисно наніс йому ножем, яким чистив рибу, один удар в грудну клітку і ще кілька ударів у руку. внаслідок чого спричинив йому тілесні ушкодження у вигляді проникаючої колото-різаної рани в ділянці передньо-бокової поверхні грудної клітки зліва.

Зважаючи на те, що постраждалий свого кривдника пробачив і навіть просив не позбавляти його волі, суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні злочину та призначити йому покарання 5 (пять) років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України обвинуваченого звільнили від відбування призначеного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 (два) роки.

Нагадаємо, Стиснули горло та пограбували: У Франківську збільшується кількість крадіжок

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!