На Городенківщині працюватиме волонтерка Корпусу Миру

Наприкінці листопада 52-га група в кількості 72 волонтерів офіційно прийняла присягу в Українському Домі в Києві.

В Україні вони працюватимуть у трьох напрямках: розвиток громад, молодіжний розвиток та викладання англійської мови.

Вчора, 4 грудня, на народі в голови Городенківської районної державної адміністрації відрекомендували волонтера Корпусу Миру Дару Грей, яка працюватиме у відділі у справах молоді та спорту, а також в Котиківській сільській раді спільно з Іваном Вережаком.

Відколи в Україні почав діяти Корпус миру, добровольцями тут відслужили 3 200 громадян США. Були часи, коли після початку російської агресії організація призупиняла свою роботу в Україні. Але на сьогодні українська місія – знову найбільша за чисельністю в світі, а програма «Молодіжний розвиток» має найбільший конкурс.

До присяги волонтери Корпусу Миру мали можливість поспілкуватися з профільними заступниками міністерств. Зокрема, головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Тетяна Гамула та волонтер корпусу Миру Дара Грей спілкувалися з заступником Міністра молоді та спорту України  Олександром Яремою, який звернув увагу на важливість місії волонтерів, підкреслив вагоме значення створення нових можливостей, форматів участі молоді та залучення молодих людей до процесів прийняття рішень на всіх рівнях, пріоритети державної молодіжної політики в Україні та напрями їхньої реалізації, неформальної освіти та профорієнтацію молоді.

Зауважимо, що волонтер Корпусу Миру Ванесса Вілла вже працювала в Городенківському районі в період 2013-2015 рр. За час її перебування було реалізовано два проекти.

Читайте також: волонтери “Дому Сірка” забрали до себе вівчарку, яку калушанка морила голодом

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!