На Городенківщині відбувся всеукраїнський фестиваль з петанку

10-12 серпня в селі Копачинці, поблизу р. Дністер, за підтримки відділу у справах молоді та спорту, обласного підрозділу федерації петанку України, петанк-клубу «Чугайстер» та приватного підприємця Б. Микитюка («Покутська кераміка») пройшов ІІІ Всеукраїнський фестиваль з петанку «Каньйон. Дністровський».

З’їхалися відпочити та позмагатися понад 10 команд зі Львова, Ужгорода, Тернополя, Полтави, Івано-Франківська і, звичайно, команди Городенківського району з Кунисівців, Копачинців та Котиківки.  Цьогоріч на турнір прибули і дві іноземні команди з Білорусії та Швейцарії.

Перший день почався сплавом по Дністру до місця змагань, а основні змагання пройшли 11-12 серпня.

Організатор Іван Паламарчук привітав всіх присутніх та зауважив, що фестиваль вже за хорошою традицією збирає людей, які люблять цей вид спорту з різних куточків України. Начальник відділу у справах молоді та спорту РДА Василь Чупрун відзначив важливість підтримки молодіжних ініціатив та розвитку нових цікавих видів спорту в районі.

Протягом двох днів учасники змагалися у спритності у дублетах та триплетах. Переможці нагороджені кубками та горнятами з логотипом фестивалю.

Нагадаємо, У Рогатині нагородили спортсмена, який виборов срібло на престижних змаганнях

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!