На Івано-Франківщині дорожники засипали асфальт у калюжі (ВІДЕО)

У селі Вербовець Косівського району працівники автодору закатали в калюжі асфальт майже на 150 тис. грн, йдеться у сюжеті ТСН.

Тепер замовник не хоче оплачувати їхню роботу. За його словами, він попереджав, що працюють дорожники з порушенням технологій і така дорога навряд чи довго протримається, адже асфальт клали відразу після дощу в глибокі калюжі.

Провели роботи дорожники Коломийської дорожньо-експлуатаційної дільниці. Це – філія облавтодору, що виграла тендер. Замовник – служба автодоріг Прикарпаття тепер відмовляється приймати роботу, виконану з порушенням технологій.

“Ці дороги САД не будуть прийняті. Відповідно не будуть оплачені”, – пояснив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Любомир Семанів.

Поспілкуватися з виконавцями робіт, ТСН не вдалося. В офісі дорожників кажуть, що усі від ранку роз’їхалися по ділянках. Не на камеру колег захищають та обурюються на їхню думку безпідставно роздутому скандалу.

Сільський голова Вербовців звинувачує синоптиків, аніж дорожників. Дощ за прогнозом мав бути з обіду, однак пішов зранку. Коли приїхали машини з готовою асфальтно-бетонною сумішшю, її треба було використовувати. Тому проти асфальту в болоті не протестував.

“Моє діло – дорога. Я за те, щоб стелити асфальт так, як ми договорились і облавтодор обіцяв: ми вистелюємо, а там дивимося”, – розказав сільський голова Вербовецької сільради Іван Сусакє

В облавтодорі коментувати дії своїх підлеглих – виконавців робіт наразі відмовляються.

“Проводиться службове розслідування. Коли я зберу всю необхідну інформацію, ми виявимо винних, якщо такі є. Тоді до них будуть застосовані якісь міри дисциплінарного стягнення”, – каже Максим Шахов

За розслідування справи взялась і поліція. Поки що підозрюють службову недбалість.

Детальніше дивіться у сюжеті.

До теми: На Прикарпатті відновили ремонт доріг (перелік об’єктів)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!