На Калущині чотири села залишаються без світла

На Калущині посилено працюють аварійні бригади енергетиків. Проте, електропостачання наразі відновлено не в усіх населених пунктах району. Сильні пориви вітру провокують нові вимкнення.

Про це повідомив директор філії АТ “Калуський РЕМ” Олег Тутка, за словами якого, сьогодні без електропостачання залишаються Підмихайля, Тужилів, Бабин-Зарічний і частково Боднарів. Крім того, поодинокі вимкнення є по багатьох інших селах, пишуть «Вікна».

Через сильний вітер, дощ і навіть сніг, який місцями йде на Прикарпатті, деякі споживачі можуть залишитись без світла на довше. Енергетики працюють у посиленому режимі, але наразі протистояти стихії не можуть.

“Вчора ситуація була одна, сьогодні вже — інша. Ті села, які залишалися без електропостачання вчора, зокрема Томашівці, Голинь, Тужилів, ми “заживили”. Але сьогодні на ранок аварійне вимкнення сталося вже в інших селах району”, – каже Олег Тутка.

Зараз енергетики залучили всі власні резерви, щоб побороти наслідки негоди. Залучати допомогу з сусідніх районів не доводиться, бо там, каже директор РЕМу, ситуація аналогічна. До кінця сьогоднішнього дня планують відновити електропостачання “обезживлених” сіл, після цього можна буде ліквідовувати поодинокі вимкнення. Щоправда, якщо нові пориви вітру не накоять лиха в інших селах Калущини.

Нагадаємо, Карпати засипало 15-сантиметровим шаром снігу

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!