На Калущині до Дня захисника у школах проведуть уроки мужності

На Калущині готуються до відзначення Дня захисника України та 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії. Основні заходи відбудуться 14 жовтня.

Сільським та селищному головам доручено зокрема забезпечити благоустрій території, впорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків, могил воїнів Української Повстанської Армії, борців за волю України, учасників АТО. Крім того, у населених пунктах району планують провести урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА: поминальні панахиди, покладання вінків і квітів до пам’ятників національним героям, борцям за волю України, символічних могил, могил загиблих учасників АТО тощо, інформують “Вікна“.

У селі Старий Угринів планують 14 жовтня організувати проведення урочистостей за участю ветеранів УПА, учасників АТО, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ, громадських та політичних  організацій, молоді.

Читайте також: До 75-ї річниці УПА у Франківську проведуть фестиваль патріотичної пісні

А у бібліотеках та навчальних закладах району будуть виставки літератури, творів мистецтва, фото- та архівних матеріалів, які висвітлюють національно-визвольну боротьбу Української Повстанської Армії та подвиги захисників України. крім того, в навчальних закладах району проведуть уроки мужності за участю захисників України різних поколінь.

Нагадаємо, День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!