На Калущині пропонують востаннє організувати святкування Дня району

Днями Калуська районна рада затвердила програму розвитку культури Калущини на поточний рік. Фінансування програми є скромним – всього 407 тис. гривень. З них 307 тис. гривень – з районного бюджету і 100 тис. гривень – з інших джерел.

Майже половину коштів програми — 200 тис. гривень — заплановано витратити на капітальні і поточні ремонти закладів культури, 50 тис. гривень — на оновлення матеріально-технічної бази, у тому числі і музичних інструментів для школи мистецтв.

На організацію районних фестивалів, конкурсів та інших культурно-мистецьких заходів програмою передбачено понад 157 тис. гривень, інформують “Вікна”.

На сесії прозвучала пропозиція організувати святкування Дня району та включити його до програми. Відділу культури доручили визначити місце його проведення та вирішити, хто і в якому обсязі має профінансувати свято.

Як йшлося на засіданні, востаннє День району на Калущині відзначали у 2013 році. Цього року День району буде останнім: завершується адміністративно-територіальна реформа й усі села увійдуть до складу об’єднаних територіальних громад.

До теми: духовенство Калуша пропонує обмежити забави та скоригувати програми на радіо та телебаченні в час посту

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!