На Калущині рекомендують обмежити купання у місцевій річці

У межах здійснення затвердженого моніторингу за місцями масового відпочинку, фахівці Калуської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківький обласний лабораториний центр МОЗ України» 14 червня 2019 року провели дослідження води з річки Лімниця в селах Вістова та Добровляни.

Результати перевірки зразків за показниками епідемічної безпеки показали, що вони не відповідають вимогам Додатку 11 до Державних санітарних норм забудови населених пунктів, затверджених наказом МОЗ України від 19.06.96р. №173. (Гігієнічні вимоги до складу та властивостей води водних об’єктів в пунктах господарсько – питного та культурно – побутового призначення), інформують у пресслужбі Калуської міської ради.

Повідомляється, що у водоймі були виділені бактерії групи кишкові палички, тому, з метою профілактики інфекційних захворювань, місцевим мешканцям рекомендують обмежити купання в р. Лімниця, до покращення показників епідемічної безпеки.

Нагадаємо, раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що у питній воді з популярних джерел на Калущині виявили кишкову паличку. З цього приводу провели повторне дослідження води з нецентралізованого джерела «ім. Богуна» біля Калуської центральної районної лікарні, яке користуються попитом серед населення. Цього разу результати показали, що питна вода відповідає вимогам Додатку 1 ДСанПіНу 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!