На книжковому фестивалі в Франківську презентують історичну книжку-розмальовку «100 років Соборності»

Про це сьогодні під час презентації банерної виставки історичних матеріалів розповів начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Володимир Джигіта.

«Спільно з обласною радою нами розроблено програму з відзначення в області 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки і 100-річчя Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки”, – розповів Джигіта.

В рамках цієї програми підготували сім комплектів тематичної виставки, яку ми сьогодні презентуємо, і яка буде передана в музей визвольних змагань ім. С.Бандери та у райони області. Також на відзначення в області 100-річчя створення ЗУНР і Акта Злуки забезпечили видання друкованої продукції, присвяченої цим пам’ятним датам. Зокрема, розповсюдили тематичну інформаційну друковану та сувенірну продукцію, а у видавництві «Лілея-НВ» надрукували 10 книг із серії «Звитяжці».

8 – 9 листопада у фортечній галереї «Бастіон» в рамках виставки сучасної друкованої книжкової продукції «Сторінками української книги» презентують дитячої історичної книжки-розмальовки «100 років Соборності».

Нагадаємо,У Верховині відкрився Другий міжнародний форум Центральної та Східної Європи «Via Carpatia 2019»

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!