На Коломийщині діє дитячий англомовний табір

Ліснохлібичинська ЗОШ І–ІІІ ступенів пройшла безкоштовну реєстрацію у програмі «GoCamp» та конкурсний відбір, отримавши методичну підтримку (тренінг для вчителя у м. Ірпіні, доступ до матеріалів та розроблених програм, айдентику та ресурсні матеріали для проведення мовного табору) і можливість з 6 по 20 серпня організувати поглиблене вивчення англійської мови для 30 учнів школи за участю волонтерів Джадиі Дімітара та вчителів Людмили Харук, Мирослави Савчин та Марії Кішак.

За допомогою цієї програми діти зможуть  покращити    знання англійської  мови, навчитися працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.

Методи  програми «GoCamp», які використовуються  у роботі з дітьми:

– метод проектного навчання (Project-based learning (PBL);

– інтегроване навчання (Content and Language Integrated Learning (CLIL);

– гейміфікація (Gamification).

 Принципи  програми:

– розвиток вмінь та цінностей ХХІ століття (Development of ХХІ century skills and values);

– занурення в мовне середовище (Language immersion);

– принцип автономії учня  (Learner autonomy).

Ключові активності: тема дня (основне заняття табору, засноване на PBL (метод проектного навчання), SCRUM (учні самостійно працюють над пошуком рішення комплексного запитання або проблеми через реалізацію власних проектів (методики Brainstorm, Gamification), творчі представлення (презентація команд, назва, лого,  зйомка і презентація відео “Як це було?”), співи (3-4 рази протягом табору),  ігри, спортивні змагання, естафети між командами,  екскурсії.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!